salon, jadalnia oraz aneks kuchenny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 229 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 220 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 970 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2014. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 409 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży otwiera korzystna lokalizacja w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest nowoczesny system alarmowy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: taras + pokój dzienny + aneks kuchenny + jadalnię + przedsionek + hol
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: 3 sypialnie + pokój gościnny + łazienkę + balkon.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera zabudowę kuchni ze sprzętem AGD i łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim tarasem i zadbanym ogrodem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyposażone w liczne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami rozwiązania, jak np.: ogrzewanie podłogowe, elektryczne rolety, indywidualne sterowanie temperaturą poszczególnych pomieszczeń.

Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację – szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1456)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl