wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 6 216 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 2 900 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2001 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1,15 mln złotych, wygodny metraż 185 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Doskonała lokalizacja z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu to pierwsza z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Duże wrażenie robi także perfekcyjnie wypielęgnowany i automatycznie nawadniany ogród z różnorodną roślinnością. Na zmotoryzowanych czeka duży, dwustanowiskowy garaż wolno stojący. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe, antywłamaniowe rolety).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + salon + taras + hall + gabinet + wc + kuchnia + pralnia + spiżarnia + kotłownia
KONDYGNACJA 1:  3 sypialnie + przedpokój + 2 łazienki
KONDYGNACJA 2: schowek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3326)

Kontakt:
e-mail: polkowice@wgn.pl