po lewej salon, po prawej jeden z pokoi w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 667 zł/m2.Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 2000 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2007 roku. Osiem pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 990 tys. złotych, funkcjonalny metraż 270 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się zaawansowana instalacja alarmowa, natomiast komfort podnosi m.in. rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresuje zarówno wolno stojący garaż, jak i wiata na samochód. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + garderoba + taras + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + kotłownia + jadalnia + pralnia + spiżarnia + dodatkowe pomieszczenia (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka)
KONDYGNACJA 1: taras + 4 sypialnie + wc + balkon + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim basenem, a także przepięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami i owocującymi drzewami. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są przestronne, komfortowe i eleganckie. Dużym atutem jest również atrakcyjna lokalizacja oddalona ok. 10 minut od centrum, Wokół cisza, spokój, lasy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest WGN Legnica. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody WGN Legnica lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność WGN Legnica w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5805)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl