reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Leszno

Rezydencja na sprzedaż Leszno

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Lesznie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 500 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2019 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni 450 metrów kwadratowych. Powierzchnia 140 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 350 000 złotych, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej znakomita lokalizacja nieopodal rozwiniętej infrastruktury w postaci sklepów, punktów usługowo-handlowych, poczty, stacji benzynowej, bankomatów, banków, aptek, przychodni zdrowia, przedszkola, szkoły. Wokół cisza i spokój.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:  hol + wiatrołap + pokój/gabinet + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: antresola + garderoba + łazienka + 2 pokoje.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Uwaga – istnieje możliwość zakupu również drugiej nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (018-12)

Kontakt:
e-mail: p.smigielska@wgn.pl