po lewej nowoczesny salon, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Leszno

Rezydencja na sprzedaż Leszno

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lesznie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku pierwotnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 806 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 125,56 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 445 tys. zł. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 573 zł/mkw. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury:
– szkół
– obiektów sportowych
– gabinetów lekarskich
– sklepów itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana młodym rodzinom z dzieckiem, które cenią swobodę wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. To również znakomita propozycja dla pary emerytów, którzy chcą mieć dodatkowo jeden pokój dla wnucząt. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM 0: wc + salon + aneks kuchenny + taras + pomieszczenie gospodarcze + pralnia + przedsionek
POZIOM 1: wc + sypialnia + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją nowoczesną bryłą i gustowną aranżacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Właścicieli aut zainteresują na pewno dwa miejsca parkingowe.

Załączone zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż przedstawiają przykładową aranżację, dzięki czemu, gdy zdecydujesz się na zakup, możesz wykończyć ją w podobnym designie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-232)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl