luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 162 metrów kwadratowych w okolicach Leszna (ale na terenie województwa dolnośląskiego) za 475 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 932 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2009 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 900 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE mieszczą się: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + wc + garaż + kotłownia + komunikacja + taras
na PIĘTRZE mieszczą się: 4 sypialnie + łazienka + pralnia + suszarnia + komunikacja + taras.
Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż, na tej samej działce, znajdują się jeszcze: drewutnia + altana ogrodowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż znakomicie nadaje się do zamieszkania przez rodziny z dziećmi bądź rodziny wielopokoleniowe. Dopuszczamy możliwość przyjęcia innej nieruchomości kupującego w rozliczeniu.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna-sprzedaży luksusowej rezydencji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji etc. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-1990)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
tel. +48 723 820 102