zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Wygodny metraż 133 mkw. łącznie z ogromną działką 592 mkw. i atrakcyjną ceną 449 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2015 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 5 pokoi. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 376 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury, to znaczy szkół, przedszkoli, supermarketów, sklepów itp. To również świetny punkt na drogowej mapie miasta dzięki bliskości węzła drogi ekspresowej Poznań – Wrocław. Okolica uchodzi za bardzo malowniczą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi otwartą przestrzeń pomiędzy salonem a poddaszem, co optycznie powiększa powierzchnię, nadając mu tym samym urokliwy klimat.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: 2 sypialnie + łazienka z wc + taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + pralnio-suszarnia + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: korytarz + 2 sypialnie + wc + łazienka.
Osoby zmotoryzowane zainteresuje osobny, murowany garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-301)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl