fragment prestiżowego wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie) za 2,35 mln złotych. Powierzchnia 950 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2007 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 894 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 474 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim potencjałem, gdyż doskonale nadaje się dla biznesmenów i ludzi przedsiębiorczych, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. W luksusowej rezydencji na sprzedaż można bowiem prowadzić działalność gospodarczą, np. SPA & wellness / klinikę medyczną / hurtownię farmaceutyczną.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
POZIOM ZERO:
– kuchnia
– garaż
– lokale biurowe
– 2 wc
– pomieszczenia gospodarcze
– 3 pomieszczenia
POZIOM JEDEN:
STREFA USŁUGOWA: biuro + poddasze + łazienka + komunikacja + klatka schodowa + biuro
STREFA MIESZKALNA: pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + kuchnia + 3 sypialnie + hall + 2 łazienki + garderoba.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w klimatyzację. O bezpieczeństwo troszczy się system antywłamaniowych. Atrakcyjna lokalizacja w bezpiecznej i cichej okolicy perfekcyjnie skomunikowanej z centrum i innymi częściami miasta to kolejna z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zachęcam do oglądania. Serdecznie zapraszam. W razie wszelkich pytań – proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-137)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl