po lewej salon, po prawej zbliżenie na kominek w luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 4 833 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 4 000 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2000 roku. 7 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 1 450 000 złotych, funkcjonalny metraż 300 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie utrzymaną działką, a także przepięknie wypielęgnowanym ogrodem, który można uznać za jej wizytówkę. Rodziny z większą ilością aut na pewno ucieszy duży, 2-stanowiskowy garaż poza bryłą domu (wjazd prosto z ulicy). Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zaaranżowane na 3 poziomach:
POZIOM 0: jadalnia + pokój dzienny + 2 pokoje + kuchnia + łazienka
POZIOM 1: garderoba + balkon + 2 łazienki + 4 sypialnie
POZIOM 2: pomieszczenia poddasza.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż uzupełnia korzystna lokalizacja, w niezwykle cichej i zielonej okolicy. Bezpieczeństwa wszystkich lokatorów strzegą solidne, antywłamaniowe rolety. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-202)

Kontakt:
e-mail: a.agier@wgn.pl