komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoi na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2017 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 715 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1683-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 178 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 017 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rekreacyjnych, zielonych terenów. Wiosną i latem można odpocząć w pięknym ogrodzie z miejscem na ognisko i ukryć się przed słońcem w cieniu licznych drzew iglastych, które znajdują się również przy samym ogrodzeniu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– przedsionek
– spiżarnia
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka  z wc
– osobne wc
– taras
PIĘTRO:
– klatka schodowa
– holu
– miejsce do relaksu/spania
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– oddzielne wc.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. W garażu znajduje się wejście do kotłowni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (systemem „Obiekt Chroniony”) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Szczerze polecam tę luksusową rezydencją na sprzedaż. Serdecznie zapraszam. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-209)

Kontakt:
e-mail: a.agier@wgn.pl