imponujące rozmachem i bogactwem wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie) za 1,45 mln złotych. Powierzchnia 300 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2000 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 4 000 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 833 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dbają między innymi antywłamaniowe rolety. W poczet zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze wpisać doskonałą lokalizację w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na NIŻSZYM POZIOMIE znajdziemy:
– łazienkę
– 2 pokoje
– jadalnię
– kuchnię
– pokój dzienny
na WYŻSZYM POZIOMIE znajdziemy:
– 4 sypialnie
– 2 łazienki
– balkon
– garderobę
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– pomieszczenia poddasza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie zadbaną działką, gdzie stoi m.in. duży, dwustanowiskowy garaż. Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-202)

Kontakt:
e-mail: a.agier@wgn.pl