przestronny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicach Lublina (lubelskie) za 985 000 złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 648 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Siedem pokoi. Trzy kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1993 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 6 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż kompletnie umeblowane oraz wyposażone z wieloma możliwościami przebudowy i aranżacji pod potrzeby nowych właścicieli:
KONDYGNACJA -1: salon + korytarz + łazienka + kuchnia + 2 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
KONDYGNACJA 0: łazienka + salon + kuchnia + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają ciszy, spokoju, czystego powietrza, bliskości lasów oraz bezpośredniego kontaktu z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się dla majętnych biznesmenów, właścicieli firm, przedstawicieli kadry managerskiej oraz wolnych zawodów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (agroturystyka). Sprzyja temu starannie wypielęgnowana i utrzymana działka (częściowo zalesiona) oraz lokalizacja w otoczeniu lasów Kozłowieckich. Właściciel dopuszcza negocjację ceny. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w ramach słynnego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-42)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl
Tel. +48 507 652 297