imponująca rozmachem bryła ekskluzywnego dworu do sprzedaży Lublin (okolice)

Dwór na sprzedaż Lublin (okolice)

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,7 mln zł (8 095 zł/m2). Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 25 902 m2. Luksusowy dwór na sprzedaż oddana do użytku w 1918 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży zakwalifikowana została do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi część elitarnego kompleksu zabudowań z budynkiem gospodarczym i (opcjonalnie) budynkiem po owczarni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przepięknymi widokami na dolinę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym klientom, które na nowo wypełnią go pozytywną energią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją fantastyczną lokalizacją w dolinie rzeki, przy granicy z wąwozem lessowym.

Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-413)

Kontakt:
e-mail: a.grzywacz@wgn.pl