nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 108,92 metra kwadratowego na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 350 000 złotych do sprzedaży.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 213 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 179 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej znakomita lokalizacja w pobliżu jednego z najsłynniejszych, polskich jezior. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią rozległe tereny zielone i rekreacyjne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się:
– komunikacja
– garaż
– wc
– salon
– kuchnia
– pralnia
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 sypialnie
– korytarz
– łazienka
na DRUGIM PIĘTRZE znajdują się:
– pomieszczenie o dowolnej funkcji użytkowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka starannie wypielęgnowany i utrzymany ogród. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż. (032-3456)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl
tel. +48 87 610 87 78
tel. +48 508 317 401