po lewej salon z kominkiem, po prawej jadalnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie trzynastu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 608 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 850 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 033 zł/mkw. przy metrażu 418 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym, znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej:
– agroturystyka
wynajem pokoi dla turystów.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także starannie utrzymaną działką, na której znajdziemy wiatę do grillowania. Znakomite miejsce do organizacji przyjęć. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w chodzi w skład prestiżowego kompleksu trzech budynków:
BUDYNEK 1:
POZIOM -1: pomieszczenie gospodarcze + pralnia + garaż + kotłownia
POZIOM 0: aneks kuchenny + łazienka + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka
POZIOM 1: aneks kuchenny + 2 łazienki + 2 sypialnie
BUDYNEK 2:
POZIOM 0: łazienka + garderoba + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia
POZIOM 1: aneks kuchenny + 3 łazienki + 3 sypialnie
BUDYNEK 3:
POZIOM 0: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny
POZIOM 1: 2 sypialnie.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą i na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1008)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl