stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 699 tysięcy złotych. Powierzchnia 164,80 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2003 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 310 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 241 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknie zadbaną działką z drewnianą wiatą i ceglanym grillem, pomieszczeniem gospodarczym na narzędzia, a także własną studnią głębinową. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + garaż + łazienka + jadalnia + salon + kuchnia + korytarz + klatka schodowa
KONDYGNACJA 1: łazienka + 4 pokoje + korytarz + klatka schodowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po remoncie w 2020 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana dla osób, które szukają odskoczni od zgiełku miasta, chcą zachwycać się przepięknymi widokami, odprężyć się w ciszy i w kontakcie z naturą. Warto zaznaczyć, że w bliskiej odległości od oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji znajdują się aż 2 plaże gminne. To wyjątkowo malowniczy punkt na mapie Mazur. Nieopodal znajdziemy również znane i popularne jezioro. Z okien rozpościerają się imponujące widoki. W sąsiedztwie także ogromne kompleks leśny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także nowoczesnym projektem, wygodą, komfortem i prestiżem. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3769)

Kontakt:
e-mail: rokosz@wgn.pl