widok na kuchnię i schody na drugi poziom w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 106 metrów kwadratowych nad morzem (pomorskie) za 499 000 złotych do sprzedaży.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 708 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 287 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia, prestiżu, najwyższego standardu oraz materiałów wykończeniowych najlepszego sortu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są całkowicie umeblowane w eleganckim stylu:
na PARTERZE znajdują się:
– taras
– kuchnia
– łazienka z wc
– salon
na PIĘTRZE znajdują się:
– 4 sypialnie.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej prestiżowa lokalizacja w bezpiecznym, spokojnym i cichym miejscu, na końcu ulicy, nieopodal lasu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12986)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
tel. +48 59 842 80 75
tel. +48 607 385 481