po lewej salon z kominkiem, po prawej fragment wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie 7 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 699 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2005 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 993 zł/m2 przy metrażu 140 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca malowniczą lokalizacją na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Blisko stąd do morza, ale też infrastruktury w postaci: sklepów, punktów usługowo-handlowych etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaję się na inwestycje pod wynajem pokoi dla turystów. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacjom ze zdecydowanym kupującym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– sypialnia
– pokój
– garderoba
– łazienka z wc
PIĘTRO:
– 4 pokoje
– 3 łazienki
– wc
– balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoim zielonym ogrodem, w którym w ciepłe letnie dni i wieczory możemy spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół. Rosną tu liczne rośliny rabatowe, krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność, która tworzy spójną całość. Na działce mieści się budynek gospodarczy + 3 przyczepy campingowe + grill + 2 kuchnie letnie + łazienka + wc. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się sanatorium z krytym basenem dostępny dla wszystkich.

W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4193)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl