reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2005 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 695 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 3000-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny . Metraż 269,3 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 581 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją doskonale wypielęgnowaną działką z licznymi ozdobnymi krzewami oraz perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach znanego programu: „0% prowizji od kupującego – sprzedaż bezpośrednia”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garaż 2-stanowiskowy + salon + taras + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój sypialniany + wiatrołap + hol + sauna + kuchnia
KONDYGNACJA 1: hol + łazienka + garderoba + pomieszczenie strychowe z kominkiem + 4 sypialnie.

Zapewniamy pełną obsługę prawną, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8600)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl