komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 5 201 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 418 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2013 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 525 tys. złotych, funkcjonalny metraż 100,94 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją nieopodal bogatej infrastruktury (pawilony usługowo-handlowe, przedszkole, szkoła, dyskonty etc.). Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje ocieplony i otynkowany garaż z bramą segmentową otwieraną zdalnie. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wraz z częściowym wyposażeniem.

Luksusowa willa na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (automatycznie nawadniany ogród, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, skalniak z płynącą wodą, instalacja centralnego odkurzania, zadaszony taras). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + wiatrołap + jadalnia + korytarz + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + 3 pokoje + łazienka.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9222)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl