widok z salonu na aneks kuchenny i jadalnię w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Wygodny metraż 145,68 mkw. łącznie z ogromną działką 1113 mkw. i atrakcyjną ceną 520 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 569 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdziemy:
– pokój dzienny
– strefę jadalnianą
– kuchnię
– skrytkę
– łazienkę
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownię
na PODDASZU znajdziemy:
– 3 sypialnie
– łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zawdzięcza to m.in. ogrzewaniu podłogowemu. Ogromne wrażenie robi przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród obsiany trawą oraz obsadzony krzewami. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9256)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl