prywatny basen przy ekskluzywnej rezydencji do sprxedazy Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,318 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 240 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 500 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 492 zł/m2, liczbą jednej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje nowoczesnym designem z podziałem na funkcjonalne strefy relaksu, basenem, ogrodem z tropikalną roślinnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również dużym potencjałem. Mamy tutaj pomieszczenie w postaci ponadgabarytowego garażu do wykorzystania jako magazyn lub też warsztat dla nietypowych maszyn produkcyjnych. Budynek ma osobny podjazd i miejsca parkingowe przed lokalem. Na terenie posesji znajduje się również użytkowy lokal pod niemal każdą działalność gospodarczą.

Zapraszamy na prezentację. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1057)

Kontakt:
e-mail: m.stasik@wgn.pl