widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Piła (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piła (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Piły (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 222 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 15 480 metrów kwadratowych. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy dwanaście pokoi. Powierzchnia 540 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,2 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jak na przykład wytworny hotel, agroturystyka, działalność twórcza, działalność szkoleniowo-edukacyjna. Sprzyja temu unikalna lokalizacja pomiędzy dwoma kompleksami leśnymi, co pozwala na grzybobrania, spacery i przejażdżki rowerowe. Lasy są też doskonałym miejscem dla miłośników łowiectwa zarówno tradycyjnego, jak i tego z użyciem obiektywów aparatów fotograficznych.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały całkowicie odrestaurowane z poszanowaniem pierwotnej estetyki i klimatu wiejskiego siedliska, a także z troską o zachowanie oryginalnej, charakterystycznej architektury. Fasady i wykończenia budynków tworzą harmonijną całość o charakterze schludnego, odrestaurowanego z troską o najmniejszy detal gospodarstwa, a wnętrza kryją nowoczesne wykończenie i wyposażenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu trzech budynków. Wnętrza wyposażono w stylowe meble i urządzenia idealnie wpisujące się w wiejski charakter posiadłości Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozbudowana i zmodernizowana w latach 2012 – 2017. Podczas prac remontowych skupiono się między innymi na wymianie instalacji elektrycznej, wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej, montażu instalacji alarmowej z monitoringiem, wykonaniu systemu odprowadzenia wody deszczowej, wykonaniu systemu oświetleniowego, zamontowaniu czujników ruchu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
BUDYNEK 1:
KONDYGNACJA 0: sauna + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + spiżarnia + 3 sypialnie + kotłownia + ogród zimowy + taras
NIEUŻYTKOWE PODDASZE
BUDYNEK 2:
KONDYGNACJA 0: łazienka + pokój + taras + kuchnia + pokój dzienny
PODDASZE: balkon + łazienka + 2 sypialnie + antresola
BUDYNEK 3:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + 2 garaże + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: sala multimedialna + 3 łazienki + taras + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa zaawansowany system monitoringu wyposażony w kilkanaście kamer z systemem alarmowym. W promieniu 20 km od ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieszczą się sklepy, przedszkola, szkoły, stacje paliw, bary i restauracje, a także pozostała nowoczesna infrastruktura handlowo-usługowa.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-107)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl