widok od strony ulicy na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Wygodny metraż 270 mkw. łącznie z ogromną działką 1 520 mkw. i atrakcyjną ceną 700 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1935 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 593 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem (działalność usługowa). Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: pokój dzienny + przedpokoju + kuchnia + łazienka z wc + sypialnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale, gotowa pomieścić ogromną, wielopokoleniową rodzinę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4269)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl