przestronny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Wygodny metraż 183 mkw. łącznie z ogromną działką 4 432 mkw. i atrakcyjną ceną 850 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2012 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 645 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją niskimi kosztami utrzymania, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO:
STREFA DZIENNA: wc + kuchnia + salon + jadalnia
STREFA PRYWATNA: łazienka + korytarz + pralnia + 3 sypialnie + garderoba
STREFA GOSPODARCZA: spiżarnia + kotłownia + podwójny garaż.
Ogromne wrażenie robi także przepięknie utrzymana działka z wieloma drzewami, nasadzeniami i krzewami ozdobnymi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład: ogrzewanie podłogowe, szybkie łącze internetowe, automatycznie sterowane bramy. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesny system monitoringu, instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety. Prezentacja luksusowej rezydencji na sprzedaż tylko po wcześniejszym umówieniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością negocjacji ceny. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5092)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl