widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,5 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 318 m2 powierzchni posadowiona na działce 5 645 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 717 zł/m2, liczbą jedna kondygnacja, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: gabinet + 2 łazienki z wc + 3 sypialnie + kotłownia + garaż + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wyjątkowo wysokim poziomem komfortu, prestiżu i bezpieczeństwa. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4368)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl