okazała bryła z garażem luksusowej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 5 645 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 604 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 318 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na jednej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2014 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2,1 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega dalszym negocjacjom. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + 2 łazienki z wc + gabinet + kuchnia + garaż + 3 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności wyjątkowo wysokim poziomem komfortu, prestiżu i bezpieczeństwa.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4368)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl