widok z salonu na nowoczesną zabudowę kuchni w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Wygodny metraż 340 mkw. łącznie z ogromną działką 2 600 mkw. i atrakcyjną ceną 1,2 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1995 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 529 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (nowoczesny system alarmowy wspomagany przez antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pokoi i pomieszczeń:
POZIOM MINUS JEDEN:
– kotłownia
– pomieszczenia gospodarcze
POZIOM ZERO:
– hol
– garaż
– gabinet
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
– wc
– tara
POZIOM JEDEN:
– otwarta przestrzeń do adaptacji
– łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem WGN. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3333)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl