przepięknie ukwiecona działka wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 444 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 1 143 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1994 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 440 tys. złotych, wygodny metraż 180 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury (szkół, sklepów, terenów zielonych i wodnych, terenów rekreacyjnych). Na uwagę zasługuje również najbliższe otoczenie, czyli starannie zadbany ogród z 20-letnimi nasadzeniami, drzewami, krzewami, 2 oczkami wodnymi a także budynkiem rekreacyjnym z wędzarnią. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesna instalacja alarmowa, a także zakratowane okna. Warto zauważyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży była co jakiś czas poddawana bieżącym modernizacjom. Niesamowicie efektownie prezentuje się również świetnie zaaranżowane piwnica z myślą o stworzeniu tu winiarni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM MINUS JEDEN: garaż + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + sauna
POZIOM ZERO: kuchnia + taras + pokój gościnny + hol + wc + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + korytarz + garderoba/pralnia + łazienka z wc
POZIOM DWA: pomieszczenia strychowe.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3602)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl