po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 167 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 947 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2001 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 650 tys. złotych, wygodny metraż 300 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją wytwornością, wygodą oraz prestiżem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z:
– pomieszczeniem gospodarczym
– wolno stojącym garażem

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN: 2 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia + łazienka + pralnia
POZIOM ZERO: łazienka z wc + taras + aneks jadalniany + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: 2 pokoje + taras + 2 łazienki + klatka schodowa
POZIOM DWA: pokój w formie baszty + strych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na 2 mieszkania:
– jedno w Piotrkowie Trybunalskim
– drugie w Łodzi.
Wśród wielu zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż należy jeszcze dodać perfekcyjną lokalizację wśród zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3405)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl