widok od strony ogrodu na reprezentacyjną rezydencję do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 899 000 złotych. Powierzchnia 389,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 2 310 zł. Rynek wtórny pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2009 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 4600-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją unikalną, imponującą lokalizacją w cichej, spokojnej, pełnej zieleni, pól i lasów okolicy. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja doskonale nadaje się dla rodziny szukającej prestiżu, ciszy, spokoju, komfortu oraz luksusu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdują się: przedsionek + kuchnia + pralnia + kotłownia + salon + korytarz + hol + spiżarnia + pokój + jadalnia + wc + taras + pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE znajdują się: 2 łazienki + hol + balkon + garderoba + 5 pokoi
DRUGIE PIĘTRO to poddasze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład kompleksu 2 budynków, z których drugi to budynek gospodarczo-garażowy z pomieszczeniem socjalno-biurowym o powierzchni 77,50 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona do standardu deweloperskiego (okna plastikowe, 3-szybowe z roletami antywłamaniowymi). U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4047)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)