prestiżowa bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 161 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 319 tys. zł (1 981 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 059 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń z przemyślanym podziałem na strefę dzienną i nocną:
KONDYGNACJA 0: garaż + wc + kotłownia + 2 łazienki + 3 pokoje + hall + jadalnia + salon + kuchnia + spiżarnia + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: pomieszczenia poddasza.
Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem gospodarczym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, w otulinie lasu. Okolica uznawana jest za nieuciążliwą, cichą i spokojną. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Tylko oferty aktualne.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5415)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl