na pierwszym planie ogromny taras przy luksusowej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2500-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 270 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 481 zł. Cena – 400 tysięcy złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 1986 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenia gospodarcze + hol + kuchnia + garaż
KONDYGNACJA 1: hol + 2 pokoje + salon + łazienka z wc
KONDYGNACJA 2: hol + 3 pokoje + łazienka z wc.

Na osobną uwagę zasługuje także zadbany i zagospodarowany ogród z wieloma okazałymi nasadzeniami. Ponadto na tej samej działce znajdziemy budynek gospodarczy oraz garaż. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3593)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl