widok od strony tarasu i balkonu na luksusową rezydencję do sprzedaży Polanica-Zdrój

Rezydencja na sprzedaż Polanica-Zdrój

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Powierzchnia 317,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 693 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1620-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Cena – 1,49 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu lasów oraz spektakularnymi widokami na panoramę wzgórz oraz pasma Sudetów. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:  Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
w PODPIWNICZENIU znajdziemy: 2 pokoje + komunikacja
na PARTERZE znajdziemy: wiatrołap + salon + komunikację + kuchnię + łazienkę + jadalnię + gabinet
na PIĘTRZE znajdziemy: sypialnię + osobny apartament (salon z kuchnią, łazienka, sypialnia) + taras + pokój + pokój kąpielowy z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Atrakcyjna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy. Sąsiedztwo niezwykle spokojne. Wysoki komfort ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi dodatkowo rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16070)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl