po lewej stylowy salon, po prawej zabudowana kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 7 625 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 2 555 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 793 tys. złotych, wygodny metraż 104 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: łazienka + kuchnia + pokój + salon + hol + wiatrołap
POZIOM JEDEN: łazienka + schody + hol + 3 pokoje
BUDYNEK GOSPODARCZY: pomieszczenie sanitarne + pomieszczenie warsztatowe + pomieszczenie techniczne + biuro + wiatrołap.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu jezior. Nie brakuje tu również niezbędnej infrastruktury codziennych potrzeb, jak np. markety, sklepy, szkoły, banki, restauracje, cukiernie itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym dzięki przynależnemu budynkowi gospodarczemu.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-259)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl