po lewej salon, po prawej komfortowe pomieszczenie w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1464 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ siedmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 260 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 709 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1986. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 727 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład kompleksu zabudowań wraz z gospodarczo-garażowym budynkiem o konstrukcji stalowej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + spiżarnia + kuchnia + korytarz z klatką schodową
KONDYGNACJI 0: taras + korytarz + łazienka + kuchnia + pokój + salon
KONDYGNACJI 1: korytarz + garderoba + łazienka + 2 pokoje + sypialnia z antresolą + pokój z antresolą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana rodzinie szukającej ciszy, spokoju, bezpieczeństwa oraz dostępu do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (szkoły, sklepy, apteki, poczta, restauracje). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem, a także unikatową lokalizacją w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku miasta.  Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-244)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl