na pierwszym planie jadalnia i kuchnia, w oddali salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolska). Cena – 1,3 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1760-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2011 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Powierzchnia 220 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 5 909 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o pełnej własności z wydzieloną Księgą Wieczystą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: hol wejściowy + pralnia + salon + kotłownia + kuchnia + garaż + sypialnia + wc + gabinet + łazienka
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + łazienka + pomieszczenie gospodarcze.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są zaprojektowane w nowoczesnym stylu, bardzo zadbane. Duża zaletą jest piękny, słoneczny taras. Na uwagę zasługuje również atrakcyjną lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży to perfekcyjna propozycja dla rodziny poszukującej ciszy, spokoju i bezpieczeństwa z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W przypadku wszelkich pytań na temat tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-182)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl