nowocześnie urządzone wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 722 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 250 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,2 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2002. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4,8 tys. zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z pełną własnością i wydzieloną księgą wieczystą nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NAJNIŻSZY POZIOM: prasowalnia + łazienka + robocza kuchnia + garderoba + pralnia + pomieszczenie gospodarczo-techniczne + bar + pokój klubowy
WYŻSZY POZIOM: pokój stołowy + przedpokój + kuchnia + przedsionek + pokój dzienny + łazienka z wc + klatka schodowa + ogród zimowy (oranżeria)
NAJWYŻSZY POZIOM: gabinet + 2 sypialnie + korytarz + pokój dzienny kąpielowy z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla rodziny poszukującej ciszy, spokoju, bezpieczeństwa, a zarazem komfortu w niezwykle pieczołowicie wykończonych z troską o najdrobniejszy detal wnętrzach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wyjątkowym wnętrzem, zadbanymi pomieszczeniami, a także rewelacyjną lokalizacją w cichej okolicy i otoczeniu zieleni. Szybko można stąd dojechać do centrum Poznania. W pobliżu mieszczą się np.: szkoły, dyskonty, apteki, restauracje, banki, przedszkola, sklepy, supermarkety, kwiaciarnie, kawiarnie, stacje benzynowe.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-161)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl