kameralne wnetrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Radomsko

Rezydencja na sprzedaż Radomsko

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Radomsku (łódzkie). Powierzchnia 330 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 788 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 3000-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2005. Rynek wtórny. Cena – 590 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się do zamieszkania przez dużą rodzinę albo rodzinę wielkopokoleniową. Sprzyjają temu nie tylko dwa garaże, ale również przemyślany rozkład pomieszczeń oraz duży komfort (ogrzewanie podłogowe). Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system alarmowy. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wszystkie stałe elementy zabudowy (kuchnia, szafy w systemie przesuwnym, kominek itp.).

Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także jej znakomicie zadbana i zagospodarowana działka z prywatnym lasem. Okolica cicha i spokojna. Właściciel dopuszcza przyjęcie w rozliczeniu lokalu mieszkalnego w Radomsku lub Łodzi lub/i budynku mieszkalnego w Łodzi lub okolicy. Masz pytania – skontaktuj się z nami drogą mejlową. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1714)

Kontakt:
e-mail: j.michnowski@wgn.pl