reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 690 000 złotych. Powierzchnia 260 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 654 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Budynek pochodzi z 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1264-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i starannie zagospodarowaną działką z drewnianą altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została doskonale wtopiona w zieleń,. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna, malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowany jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym biznesmenom, właścicielom firm, kadrze menadżerskiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– wiatrołap
– hol
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– pokój gościnny
– pomieszczenie rekreacyjne
– łazienka
– garaż
– pomieszczenie techniczne
na PODDASZU znajduje się:
– hol
– 3 sypialnie
– 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-13637)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl