kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 6 509 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 8085 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 690 tys. złotych, funkcjonalny metraż 106 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu strona kupująca nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją perfekcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana rodzinom, które cenią spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku oraz tych, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także swoim dużym potencjałem gdyż doskonale nadaje się pod siedzibę firmy wraz z częścią mieszkalna dla właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: hol + łazienka z wc + salon + 2 sypialnie + jadalnia + kuchnia + taras. Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także jej pieczołowicie utrzymana działka z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych oraz drzew owocowych. Ponadto na działce znajdziemy:
– budynek garażowy (110 m2)
– budynek dwukondygnacyjny (231 m2) z zakładem produkcyjnym
– 2 kotłownie
– pomieszczenie gospodarcze
– drewnianą altanę
– staw z wyspą
– oczko wodne.
Warto w tym miejscu podkreślić, że znaczną część działki zajmuje las (ok. 4 000 m2).

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14126)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl