okazała bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Wygodny metraż 315 mkw. łącznie z ogromną działką 3 806 mkw. i atrakcyjną ceną 799 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1980 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 11 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 537 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się na prowadzenie w niej kameralnego hostelu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– hol
– kuchnia
– jadalnia
– 11 pokoi
– balkon
– 4 łazienek
– klatka schodowa
– kotłownia
– pralnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, naturalnym oczkiem wodnym oraz okalającymi terenami zielonymi. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy garaż oraz liczne miejsca postojowe. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do obwodnicy Słupska oraz jego centrum (10 minut). Nieopodal znajdziemy obiekty handlowo-usługowe, przemysłowe, szkoły, przychodnie zdrowia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które cenią spokój, wysoką jakość, przestronność, styl i elegancję. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj interesujące Cię pytania oraz umów się na prezentację. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywna rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16123)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl