imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 784 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 921 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 227 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 8 pokoi na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w wolno stojącej zabudowie. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 890 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży podzielona na 8 pokoi z 2 niezależnymi kawalerkami typu studio. Duże wrażenie robi przepięknie zadbana i zagospodarowana działka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -2: garaż + kotłownia
KONDYGNACJA -1: kawalerka typu studio + pokój rekreacyjny + wc + kuchnia
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + hol + salon + pokój kominkowy + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki z wc + sypialnia + balkon + klatka schodowa
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia + kawalerka typu studio + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również imponującą lokalizacją. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17068)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl