nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Suwałki (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Suwałki (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Suwałk (podlaskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 1 542 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1200 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza,. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2014 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 350 tys. złotych, funkcjonalny metraż 227 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek pierwotny, standard surowy, zamknięty.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– 2 łazienki
– 5 pokoi
– pomieszczenia gospodarczo-garażowe.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie surowym, zamkniętym. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej malownicza lokalizacja w spokojnej okolicy. Lokalizacja zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd do centrum. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy podwójne miejsce garażowe. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą sprzedaży tej ekskluzywnej rezydencji. Biuro WGN Suwałki jest jej wyłącznym agentem. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-878)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl