kameralne wnętrze luksusowego salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Świdnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Świdnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie dziewięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji.Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 3 511 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 569 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 1 469 zł/mkw. przy metrażu 387,3 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w spokojnej i zacisznej okolicy. Duże wrażenie robi starannie zadbana i zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami:
– zieleni
– drzew owocowych
– kwiatów.
Na działce znajdziemy również ogród warzywny.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchni. Pozostałe zabytkowe i stylizowane meble do negocjacji z właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
w PIWNICY znajdują się: kotłownia + pomieszczenia gospodarcze
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: korytarz z klatką schodową + kuchnia + 2 łazienki + garderoba + przedsionek + pokój dzienny + jadalnia + 2 pokoje
na KONDYGNACJI 1 I znajdują się: pokój dzienny + jadalnia + korytarz z klatką schodową + pokój + kuchnia + łazienka
na PODDASZU mieści się: pomieszczenie do dowolnej aranżacji.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są tu po kapitalnym remoncie i modernizacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem, gdyż obiekt znakomicie nadaje się pod działalność biznesową:
– pensjonat
– pokoje pod wynajem
– agroturystyka.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12448)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl