rzut z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Świdnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Świdnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 550 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,3 mln zł (2 364 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 8 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem trzynastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji, w bezpiecznej i cichej okolicy, pośród przepięknych, bujnych lasów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do prowadzenia działalności agroturystycznej. Obok znajduje się wiata ogniskowa, grill, wędzarnia, wiata garażowa, parking dla gości oraz boisko do siatkówki. Najważniejszym jednak obiektem jest tu olbrzymi, prywatny basen. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + garaż + kotłownia + pralnia + 9 łazienek + spiżarnia + 2 kuchnie + sala bilardowo-pingpongowa + sala bankietowa + pokój dzienny + 12 sypialni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a także przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-18)

Kontakt:
e-mail: nowasol@wgn.pl