komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Cena – 2,59 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 900-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2013 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Powierzchnia 245 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 10 571 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób, które cenią nowoczesny design, spokój, elegancję, prestiż i wygodę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia perfekcyjnie zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami o zróżnicowanych barwach. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się zaledwie 10 minut od Centrum miasta.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto uzupełnić o efektowne oświetlenie z zewnątrz, jak i wewnątrz, rozprowadzoną sieć ogrzewania podłogowego oraz kompletne umeblowanie (w cenie meble, obrazy, oświetlenie, wyposażenie łazienek i aneksu kuchennego). Właściciele zabiorą swoje prywatne rzeczy. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: hol + salon + pomieszczenie wc techniczne + jadalnia + wc + aneks kuchenny + łazienka + korytarz + sypialnia + 3 pokoje + 3 garderoby. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ciekawą architekturą, pięknem oraz nietuzinkowością. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż podzielono na trzy strefy odpoczynku (tarasy) o różnym nasłonecznieniu, z których każdą wykończono innym materiałem (granit, drewno, kamień).

Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10689)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl