kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 866 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1965  roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni 1 100 metrów kwadratowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje. Powierzchnia 455 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 848 995 złotych, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – na terenie posesji znajduje się murowana hala o pow. 230 m2 (np. pod szklarnię, warsztat samochodowy, stolarnię, zakład tapicerski, magazyn lub halę sportową).

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM -1/2:
– hydrofornia
PARTER:
– 2 pokoje
– spiżarnia
– wc
– garaż
PIĘTRO 1:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– suszarnia
– wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży podłączona jest do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, energetycznej oraz gazowej. Przed luksusowa rezydencją na sprzedaż mieści się duży plac parkingowy. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11296)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl