przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 425 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 799 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na czterech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 1991 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 119 zł/m2 przy metrażu 194 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu. W pobliżu znajdziemy przedszkole, szkołę i wiele sklepów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: wc
KONDYGNACJA 0: taras + pomieszczenie przeznaczone na saunę + kuchnia + salon + hol
KONDYGNACJA 1: garderoba + salon zimowy + łazienka + 3 pokoje
KONDYGNACJA 2: sypialnia + łazienka.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11480)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl