komfortowy salon kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 600-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 154 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 6 591 zł. Cena – 1,015 mln złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 2006 roku.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: garaż + 3 sypialnie + salon + 3 łazienki + kuchnia. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja na terenie osiedla jednorodzinnego. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest również jej starannie utrzymana działka i ogród. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie jakichkolwiek pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę.

Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnej rezydencji za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (170-1748)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl