widok od strony ulicy na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja na sprzedaż Szklarska Poręba

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie) za 2 250 000 złotych. Powierzchnia 401 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład 10 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 800 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 4 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 611 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealna na prowadzenie w niej działalności pensjonatowej na max 80 osób. Sprzyja temu nie tylko malownicza lokalizacja, ale również liczne pokoje dla gości, okoliczne atrakcje turystyczne, parki etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem. Z okiem rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na pasmo Karkonoszy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal ścisłego centrum, a jednocześnie w cichym i spokojnym punkcie miasta. Na wyciągnięcie ręki park rozrywki, lodowisko, muzea, zabytkowy kościół, stok z wyciągami orczykowymi. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy na pewno duży parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży cieszy się dużym uznaniem gości i jest bardzo dochodowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażeniem.

Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2251)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl