olbrzymia bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja na sprzedaż Szklarska Poręba

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 401 m2, a także ciekawą ceną 2,25 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czternastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 800 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 611 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z bogatym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym (pensjonat) z zadowoloną bazą klientów i dużym parkingiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się blisko ścisłego centrum, a jednocześnie w cichym i spokojnym punkcie. Nieopodal słynny park rozrywki, lodowisko, muzea, zabytkowy kościół, stok z wyciągami orczykowymi. Z okiem rozpościerają się imponujące widoki na pasmo Karkonoszy.

Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2251)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl