2-poziomowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szprotawa

Rezydencja na sprzedaż Szprotawa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szprotawie (lubuskie) za 990 tysięcy złotych. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa, a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety.Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2003 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 410 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 950 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z lub bez umeblowania. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– sauna
– dwustanowiskowy garaż
– strefa rekreacyjna
KONDYGNACJA 0:
– pokój dzienny
– oranżeria
– wiatrołap
– kuchnia
– ogród
KONDYGNACJA 1:
– balkon
– łazienka
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa okazałą bryłą z licznymi przeszkleniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niecodziennie spotykaną wygodą, prestiżem, klimatem oraz doskonałą lokalizacją w cichej okolicy (mimo że to centrum). Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagam bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, a także przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-4912)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl