nowoczesne i wykończone w wysokim standardzie wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 170 metrów kwadratowych w okolicach Tarnowa (małopolskie) za 725 tysięcy złotych do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio  4 265 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2017 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 200 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona na najwyższym, światowym standardzie przy użyciu jedynie najlepszej klasy materiałów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest najnowocześniejszymi zdobyczami techniki i technologii, jak np. rekuperacja, odkurzacz centralny, monitoring, sprzęty renomowanych producentów i ogrzewanie podłogowe nawet w garażu. Stąd ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż łączy nowoczesność z klasyką, jest minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle ciepłe. Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać znakomitą lokalizację oraz imponujące widoki na pełną zieleni okolicę. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2446)

Kontakt:
tel. +48 14 656 45 67
tel. +48 697 469 111